wait لطفا صبر کنید

تبليغات

اخبار و اطلاعيه »اخبار و اطلاعيه

تعداد بازدید (1675)
40

بيانيه هيئات نوجوانان و جوانان عاشورايي در پي ذبح وحشيانه نوجوان شهيد فلسطيني در حلب، به دست گروههاي مورد حمايت آمريكا

بيانيه هيئات نوجوانان و جوانان عاشورايي در پي ذبح وحشيانه نوجوان شهيد فلسطيني در حلب، به دست گروههاي مورد حمايت آمريكا

 
 
بسم الله الرحمن الرحيم
  • «كَتَبْنَا عَلَى بَنِي إِسْرَائِيلَ أَنَّهُ مَنْ قَتَلَ نَفْسًا بِغَيْرِ نَفْسٍ أَوْ فَسَادٍ فِي الْأَرْضِ فَكَأَنَّمَا قَتَلَ النَّاسَ جَمِيعًا»؛

بر فرزندان اسرائيل مقرر داشتيم كه هر كس كسى را جز به قصاص قتل يا [به كيفر] فسادى در زمين بكشد چنان است كه گويى همه مردم را كشته باشد. (مائده: 32)

  • «مَنْ قُتِلَ مَظْلُومًا فَقَدْ جَعَلْنَا لِوَلِيِّهِ سُلْطَانًا»؛

آن كس كه مظلوم كشته شده براي وليش سلطه (حق قصاص) قرار داديم. (اسراء: 33)

بار ديگر عوامل سرسپردة استكبار جهاني و صهيونيسم بين الملل، جنايت و فاجعه اي هولناك آفريدند و چهرة كريه و سياه مدافعان دروغين حقوق بشر به سركردگي آمريكاي جنايتكار بيش از پيش نمايان گرديد. اسارت نوجوانان مجروح فلسطيني در اطراف حلب و اردوگاه حندرات آوارگان فلسطيني و قتل وحشيانه اين نوجوان غيور به دست فريب خوردگان مشرك و وحشي گروه نورالدين زنكي، برگ ديگري به پروندة سراسر جور و ستم و عصيانِ كفر حربي زمان افزود.

به اذعان سازمان ديدبان حقوق بشر سوريه، كشتار بيش از 12 هزار كودك و نوجوان در جريان اين جنگ تمام عيار بر عليه اسلام و مسلمين در طول 5 سال اخير و بيش از 20 هزار كودك و نوجوان فلسطيني به دست سفاكان صهيونيسم و اسارت بيش از 9000 كودك و نوجوان در اسرائيل و قتل و كشتار بيش از 10 هزار كودك يمني، قتل عام كودكان و نوجوانان در غزّه، همه و همه... و اينك اين جنايت هولناك و ددمنشانه را به شدت محكوم نموده، ما نوجوانان عاشورايي هيئات رزمندگان اسلام در سراسر كشور، ضمن ابراز انزجار نسبت به عوامل پيدا و پنهان اين فجايعِ وحشيانه، اعلام مي داريم:

1. ادّعاي داعيه داران ميانه روي و اعتدال در برابر كفر جهاني آمريكا و صهيونيسم بين الملل و عوامل خون آشام آنها، عين بلاهت و جهل كور بوده، و يا خيانتي عظيم به حساب مي آيد. مي بايست تمامي آزادگان، فرهيختگان، مسئولين، علما و آحاد امّت اسلامي تمام عزم و همّت و توان خود را در نابودي اين پديده شومِ كفر، بسيج نمايند تا فرمان محكم الهي مبني بر نابودي تمام دستگاه استكبار جهاني تحقق يابد:

  • «قَاتِلُوهُمْ حَتَّى لَا تَكُونَ فِتْنَةٌ»؛ و با آنان بجنگيد تا هيچ نوع فساد و فتنه [و خونريزي وناامني] بر جا نماند. (انفال: 39)

2. ما نوجوانان و جوانان عاشورايي ايران اسلامي، اعلام آمادگي مي نماييم تا به دستور ولي امر مسلمين جهان، امام خامنه اي (ادام الله ظله)، انتقام اين همه ظلم و جنايت را از عوامل دست نشانده و مزدور آمريكا و اسرائيل در هركجاي عالم كه باشد، بگيريم. و در سراسر جبهه هاي نور عليه ظلمت از يمن تا بحرين از عراق تا سوريه، از لبنان تا فلسطين و كرانه باختري و از ميانمار تا نيجريه و پاراچنار با نقد جان خويش، جان پليد اين گرگان خون آشام و مشركين فريب خورده و سرويسهاي جاسوسي آمريكا و اسرائيل را بگيريم.

3. از همة مسئولين فرهنگي به ويژه آموزش و پرورش كه سكان دار تعليم و تربيت نوجوانان و نونهالان ايران اسلامي هستند، مي خواهيم در جهت تعليم و تربيت جهادي فرزندان انقلاب و ولايت، همّ و توان و عزم خويش را بصورت يكپارچه بسيج نمايند تا دِيني كه بر گردن ما از اين خونها و جانهاي پاك است، به شايستگي ادا شود.

4. داعيه داران صلح با كفر حربي و ارتباط و انفعال در برابر آمريكا و صهيونيسم، چشمان تار و دنيا گرفته خود را باز نمايند و ماهيت اين دولت سفّاك و جنايتگر را بشناسند و بيش از اين بر طبل ذلّت نكوبند؛ كه در اراده فرزندان غيور ايران زمين، امكان رخنه و نفوذ افكار و آراء باطل آنها غيرممكن بوده و روز بروز بر بغض و كينه خويش نسبت به استكبار جهاني بيفزايند تا فرمان خداي متعال در قرآن كريم را جامع عمل بپوشانند:

  • «قَدْ كَانَتْ لَكُمْ أُسْوَةٌ حَسَنَةٌ فِي إِبْرَاهِيمَ وَالَّذِينَ مَعَهُ إِذْ قَالُوا لِقَوْمِهِمْ إِنَّا بُرَآءُ مِنْكُمْ وَمِمَّا تَعْبُدُونَ مِنْ دُونِ اللَّهِ كَفَرْنَا بِكُمْ وَبَدَا بَيْنَنَا وَبَيْنَكُمُ الْعَدَاوَةُ وَالْبَغْضَاءُ أَبَدًا حَتَّى تُؤْمِنُوا بِاللَّهِ وَحْدَهُ» (ممتحنه: 4)

مسلماً براي شما در ابراهيم و كساني كه با اويند سرمشقي نيكوست، آن گاه كه به قوم خود گفتند: ما از شما و آنچه به جاي خدا مي پرستيد بيزاريم، ما به شما كافريم و ميان ما و شما دشمني و كينه هميشگي پديدار شده است، تا آن زمان كه به خداي يگانه ايمان آوريد.

در پايان، ما هيئات نوجوانان و جوانان عاشورايي رزمندگان اسلام به پاس تعظيم و تكريم اين شهيد مظلوم جهان اسلام و «دهها هزار شهيد نوجوان و كودك امّت اسلامي» گرد هم مي آييم و در آئين باشكوه و حماسه آفرين اجتماعات «مدافعين حريم اسلام و حرم اهل بيت عليهم السلام» و به ويژه نوجوان شهيد سرافراز «عبدالله عيسي» در سراسر كشور اقامة عزا مي‏نماييم.

 

برچسب

بيانيه
نوجوانان
عاشورايي
اسلام
هيئت
جوانان
رزمندگان
اقليد